Informacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Z powodu wysokich  temperatur Osrodek Pomocy Społecznej w Ćmielowie  w dniach od 12 czerwca do 14 czerwca 2019 roku  czynny w godzinach od 7.30 do 14.00. Za utrudnienia przepraszamy

Artykuły

Podziękowania za udział w zbiórce

Ośrodek Pomocy Społecznej w Ćmielowie składa serdeczne podziekowania osobom , które nie pozostały obojętne wobec osób potrzebujacych pomocy. Jest to ogromne świadectwo solidarności z potrzebujacymi. Dziękujemy wszystkim ludziom z otwartym sercem , które przyłaczyły sie do akcji. Podziekowania kierujemy do naszych Koleżanek i Kolegów z Urzędu Miasta i Gminy w Ćmielowie, którzy w tych dwóch dniach pełniki rolę wolontariuszy - za ich bezinteresowną pracę, a takze Kierownictwu i obsłudze  sklepów:  "Top Market" oraz ' Robert" za zrozumienie i przychylność we współorganizowaniu zbiórki.

15 kwietnia 2019


Zbiórka żywności

W dniach 5 kwietnia 2019 r. (piątek) w godzinach od 8.00 do 16.00 i 6 kwietnia 2019 r. (sobota) w godzinach od 8.00 do 14.00 pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Miasta i Gminy w Ćmielowie we
współpracy ze Świętokrzyskim Bankiem Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim przeprowadzą świąteczną zbiórkę żywności w sklepach:
 
Markety Spożywcze "Robert", ul. Rynek 22, 27 - 440 Ćmielów
 
"Top Market", ul. Sandomierska 237, 27 - 400 Ćmielów.
 
 
Zebrana żywność zostanie przekazana osobom najbardziej potrzebującym z Gminy Ćmielów.
 
Zachęcamy wszystkich mieszkańców chcących wesprzeć naszą akcję do przekazywania produktów żywnościowych we wskazanych wyżej sklepach.
Otwórzmy nasze serca na potrzeby innych, niech Święta Wielkanocne spędzą w radości i dostatku.
 
Bożena Kotowska
p.o. Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Ćmielowie
 
 

1 kwietnia 2019


Program Pomocy Dzieciom stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzinznajdujących się w trudnej sytuacjifinansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Jest to program pomocy socjalnej ukierunkowanej na uzyskanie trwałej poprawy sytuacji życiowej rodziny stypendysty, która deklaruje gotowość do wykorzystania wszystkich własnych możliwości pokonania trudności.

20 marca 2019


Czytaj więcej o: Program Pomocy Dzieciom stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym